Quality mérnök

Nemzetközileg tevékenykedő automatizálással foglalkozó vállalatunk

keres munkatársat

QUALITY MÉRNÖK

munkakörbe

Feladatok:

  • A gyár minőségpolitikai célkitűzéseinek elérése, tervfeladatainak végrehajtása az ISO 14001 és az IATF 16949 szabványok mindenkor aktuális kiadása alapján, figyelembe véve a vevőspecifikus követelményeket
  • A gyártott termékek minőségének felügyelete, és termelésben kitűzött minőségi célok megvalósítása
  • FMEA-k elkészítésében közreműködés, a folyamatjóváhagyás után a dokumentum folyamatos aktualizálása
  • Control plan elkészítésében közreműködés, a folyamat jóváhagyás után a dokumentum folyamatos aktualizálása
  • Az „első-mintagyártások” (EMPB / PPAP) felügyelete
  • Vevői reklamációk kezelése, vevői kapcsolattartás
  • Első-, második, és harmadik fél általi auditok és vevői látogatások előkészítése, részvétel
  • Auditok alkalmával feltárt hibák kiértékelése, majd intézkedési terv létrehozása és végrehajtása / végrehajtatása
  • Termékauditok és rekvalifikációk végrehajtásának felügyelete,
  • Együttműködés a Belső auditorral az auditok tervezésében, lebonyolításában, az akciólisták feldolgozásában
  • A munkautasítások elkészíttetése és tartalmának ellenőrzése és jóváhagyása
  • Ellenőrzési utasítások elkészítése
  • A zárolt anyagok felhasználhatóságának felülvizsgálata, részvétel a döntésben
  • Gyártóhelyek szerinti minőségügyi-jelentések készítése és továbbítása, akciólisták elkészítése és betartatása
  • Hibajelentések és reklamációk nyomon követése és ellenőrzése
  • A napi termelési bejáráson, shop floor megbeszélésen való részvétel, felkészülés
  • Minőségügyi adatok riportálása – Outflow, hibaarány, reklamációk, eltérések, bevezetendő intézkedések meghatározása és nyomon követése
  • Dokumentációs rendszer üzemeltetése és felügyelete

Elvárások:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • IATF 16949 szabványismeret
  • VDA 6.3, VDA 6.5 szabványismeret
  • Autóipari core tool-ok ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatási csomag

Munkavégzés helye: 6200 Kiskőrös, Dózsa György út 44.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi címre.

Eckerle Automotive Kft.

Bálint Dóra

6200 Kiskőrös, Dózsa Gy. út 44.

dora.balint@hu.eckerle-gruppe.com