Projektvezető

Nemzetközileg tevékenykedő automatizálással foglalkozó vállalatunk keres munkatársat projektvezetői munkakörbe!

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatok, kalkulációk készítése;
  • Projektek koordinálása;
  • Gépészeti tervek és rajzok kezelése, gyártatása;
  • Dokumentációk készítése;
  • Idő- és költségtervek betartása;
  • Projectek telepítésekor személyes jelenlét-koordináció
  • Jelentések készítése;
  • Kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább alapfokú angol, vagy német nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiskőrös közeli lakóhely, vagy költözési hajlandóság
  • Ipari automatizálás területén szerzett alapismeretek
  • Gyártás transzfer területén szerzett alapismeretek
  • angol és / vagy német tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai előrelépés egy folyamatosan fejlődő területen
  • Kellemes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye: 6200 Kiskőrös, Dózsa Gy. út 44.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a dora.balint@hu.eckerle-gruppe.com e-mail címre.

Bálint Dóra

Humánpolitika

Phone: +36.78.511.418

Email: Dora.Balint@hu.eckerle-gruppe.com

Eckerle Industrie Kft.

6200 Kiskőrös, Dózsa György út 44.

www.eckerle-gruppe.com