Programozó

Programozót keresünk!

Feladatok:

  • Célgépek vezérlésének programozása, üzembe helyezése (PLC, PC, robot, megjelenítő)
  • Saját gyártású berendezések szervizelése, karbantartása, ellenőrzése
  • Géphibák gyors és hatékony megoldása
  • Karbantartási műveletek meghatározása
  • Elektromos és mechanikus problémák megoldása
  • Adatkezelési folyamatok megoldása

Elvárások:

  • Villamosmérnök/ mérnök informatikus/ mechatronikai végzettség
  • Legalább 1 év szakirányú tapasztalat (célgépgyártás, automatizálás, sorozatgyártásban töltött releváns műszaki tapasztalat)
  • Alap szintű angol, vagy német nyelvismeret
  • Programozási ismeretek (PLC, vagy PC-s applikációk, megjelenítő eszközök, C++, robotvezérlés..)
  • Szervezési készség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Haladó angol, vagy német nyelvtudás
  • 5 év szakirányú tapasztalat gépépítő csapatban, vagy releváns sorozat gyártásban
  • Csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai perspektíva egy 20 éve eredményesen működő családi tulajdonban lévő, fejlődésorientált vállalatnál
  • Folyamatos továbbképzési és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos kollektíva, kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a Dora.Balint@hu.eckerle-gruppe.com e-mail címre.

Bálint Dóra

Humánpolitika

Human Resources

Phone:  +36.78.511.418