Környezetmérnök

Az Eckerle nemzetközi cégcsoportjának tevékenységei az autóipari, automatizálás, CNC megmunkálás a B2B kereskedelem területeit ölelik fel.  Az Eckerle csoport vállalatainál több mint 3500 munkatársunk dolgozik 6 ország, 9 telephelyén. Az Eckerlénél hisszük, hogy a munkavállalók egyéni sikerei teszik naggyá a vállalatot.

Feladatok:

  • környezetirányítási rendszer (ISO 14001:2015) koordinálása, dokumentálása, fejlesztése,
  • oktatási anyagok kidolgozása, folyamatos fejlesztése,
  • az évenként ismétlődő oktatások, képzések szervezése és megtartása, részvétel új dolgozók oktatásában és integrációjában,
  • részvétel az új berendezések, eszközök üzembe helyezésében, munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálatában, időszakos biztonsági felülvizsgálatában,
  • balesetek, események kivizsgálása, vészhelyzetek kezelése, akciók kidolgozása, bevezetésének elősegítése és ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó szakhatóságokkal, külső szolgáltatókkal,
  • újrahasznosítható és veszélyes hulladékok kezelése, elszállítása, kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (környezetvédelem, munkavédelem),
  • szakmai tapasztalat,
  • angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • szervezési készség, rugalmasság,
  • önálló munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előny:

  • haladó angol, vagy német nyelvtudás,
  • 3 év szakirányú tapasztalat,
  • csoportvezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • folyamatos továbbképzési és fejlődési lehetőség,
  • mobiltelefon,
  • versenyképes fizetés,
  • béren kívüli juttatások,
  • munkába járás támogatás

Munakvégzés helye: Kiskőrös

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a Veronika.toth@hu.eckerle-gruppe.com e-mail címre.

Tóth Veronika

Humánpolitika

Human Resources

Phone: +36.78.511.453

Mobile: +36.30.252.9510

E-mail: Veronika.Toth@hu.eckerle-gruppe.com

Eckerle Automotive Kft.

6200 Kiskőrös, Dózsa György út 44.

www.eckerle-gruppe.com