Folyamatmérnök (fröccsöntés)

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. Magyarországon 17 éve működő, magas minőségi és technológiai színvonalat képviselő vállalkozás. Fő kompetenciáink közé a komplex műanyag-, és fröccsöntött alkatrészek (betétes fröccsöntés) gyártása, elektronikai komponensek integrációja, lézer- és ellenállás-hegesztés, CNC megmunkálás és egyedi termelőeszközök fejlesztése tartozik. Cégcsoportunk világpiacvezető a szénkeferendszerek előállítása terén, világszerte számos autóba épül Eckerle technológia. Folyamatos fejlődési stratégiánk részeként keressük új munkatársunkat:

pozícióba.

A jövendő munkatárs feladatai:

  • Fröccsöntési munkafolyamatok elemzése, fejlesztése és optimalizálása (szabványosítás)
  • Gyártásindítási folyamatok elemzése, fejlesztése és optimalizálási
  • Gyártáshatékonysági elemzések (költségoptimalizálás)
  • Új termék és új technológiai folyamatok bevezetésében való részvétel
  • Gyártási folyamatok folyamatos javítása, fejlesztése
  • Üzemeltetés támogatása, együttműködés társosztályokkal (karbantartás, quality, gyártástámogatás, projektmenedzsment)
  • Statisztikai elemzések, mérések és vizsgálatok készítése
  • Javaslattétel műszaki jellegű problémák kezelésére, megelőzésére
  • Folyamatoptimalizálási feladatok, javaslattételek a reprodukálhatóság érdekében (Gauge R&R)
  • Aktív részvétel a projekt feladatokban
  • Audit előkészítő munkában való részvétel, audit észrevételek kezelése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntésben szerzett 3-5 éves gyártási tapasztalat (Metal overmoulding, 2 komponens)
  • Autóipari tapasztalat
  • FMEA, Control Plan, LEAN-Sigma, Continuos improvement (PDCA, VSM) ismeretek
  • REFA ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód és önálló munkavégzés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Rubber, silicon anyagismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Relokációs támogatás
  • Negyedéves bónusz
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria
  • Iskolakezdési támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: 7754 Bóly, Dobó u. 32.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi címre: jelentkezes.boly@hu.eckerle-gruppe.com